Фільтр паливний WIX FILTERS WF8317

Можна забрати:

Введіть номер телефону та ми Вам зателефонуємо

Кількість:
Доставка:
delivery
Самовивіз
проспект Голосіївський 130/57.
delivery
Доставка по Києву
60 грн., при замовлені від 2000 грн. - безкоштовна.
delivery
У відділення нової пошти
по тарифам перевізника.
delivery
Кур’єром нової пошти
по тарифам перевізника.
Наші переваги:
  • Професійна консультація.
  • Турбота про кожного клієнта.
  • Власний склад.
  • Гарантія якості.

Опис:

WF8317 WIX FILTERS - Фільтр очистки палива.

Паливні фільтри поділяються на дві основні категорії: фільтри грубого очищення та фільтри тонкого очищення.

Фільтри грубої очистки призначені для видалення з палива великих частинок забруднення. Вони зазвичай встановлюються в паливному баку або паливному насосі.

Фільтри тонкого очищення призначені для видалення з палива дрібніших частинок, таких як пил, сажу та інші забруднення. Вони зазвичай встановлюються в паливній магістралі перед форсунками або впускним колектором.

Залежно від конструкції, паливні фільтри поділяються на такі типи:

Сітчасті фільтри - складаються із металевої сітки, яка затримує частинки забруднень. Вони є найпростішим і найдешевшим типом паливних фільтрів.

Фільтри з паперовим елементом - затримує частинки забруднень. Вони забезпечують ефективнішу фільтрацію, ніж сітчасті фільтри.

Фільтри із синтетичним елементом - затримує частинки забруднень. Вони забезпечують ще більш ефективну фільтрацію, ніж фільтри з паперовим елементом.

Залежно від розташування паливні фільтри бувають наступних типів:

Занурювальні фільтри, встановлюються безпосередньо в паливний бак. Вони є найпростішим і найдешевшим типом паливних фільтрів.

Магістральні фільтри встановлюються у паливній магістралі. Вони забезпечують ефективнішу фільтрацію, ніж занурювальні фільтри.

Фільтри-відстійники встановлюються у паливній магістралі перед форсунками або впускним колектором. Вони забезпечують додаткову фільтрацію і можуть використовуватися для збору конденсату і води.

Вибір типу паливного фільтра залежить від типу двигуна, умов експлуатації автомобіля та рекомендацій виробника.

Додаткова інформація:

Один з найбільш поширених джерел дефектів, є залишкове повітря в системі вприскування палива. Якщо це повітря стає нечистим або взагалі не випускається, воно може швидко призвести до серйозних пошкоджень. Сучасні дизельні двигуни особливо чутливі, оскільки форсунки та насоси високого тиску працюють насухо протягом дуже короткого часу без мастильного дизельного палива. Більшість двигунів можна прокачати, активувавши паливний насос.
Наприклад, кілька разів увімкнувши і вимкнувши запалювання, за допомогою діагностичного пристрою або шляхом безпосереднього вмикання паливного насоса.
Інший відомий метод - ручне спускання. В деяких транспортних засобах ручний насос вже вбудований в паливну систему. В інших повітря потрібно вручну відсмоктувати із системи за допомогою вакуумного насоса. Загалом, новий фільтр слід заливати чистим паливом перед встановленням, щоб запобігти сухому ходу. Щоб запобігти небажаному надходженню повітря, також слід бути обережним при зневодненні фільтра дизельного палива. Після послаблення зливного гвинта та відсмоктування води, гвинт необхідно знову затягнути з правильним крутним моментом. Якщо його затягнути занадто сильно, ущільнювальне кільце може деформуватися, що призводить до витоку палива та потрапляння повітря у систему.

  • Вага, кг 0.22
Фільтр паливний WIX FILTERS WF8317
Фільтр паливний WIX FILTERS WF8317

Сума замовлення: 649 грн