Для клієнтів


SVITPARTS - Ваш друг у світі автозапчастин.

ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА - Коли потрібна допомога, завжди можна покластися на наше дружнє плече. Професійна команда з двадцятирічним досвідом роботи, зробить усе можливе, щоб допомогти Вам придбати будь-яку потрібну запчастину для  автомобіля. Наші менеджери якісно проконсультують стосовно вибору того чи іншого бренду та знайдуть варіант який підійде саме Вам, враховуючи терміни поставки та співвідношення ціна - якість. Саме така команда працює для Вас. У нас дійсно класна команда, кожен співробітник знає що йому робити та намагається зробити це краще, та робить усе від себе можливе, щоб задовольнити потреби клієнта.

СЕРВІС - Велику увагу приділяємо сервісу по роботі з клієнтом, ми намагаємося зробити так, щоб пошук та придбання запчастин не був стресовою ситуацією для людини, а після успішного виконання замовлення клієнт з радістю рекомендував нас своїм друзям, родичам, знайомим.

ЯКІСТЬ - Що стосується якості, то наша компанія пропонує тільки якісні автозапчастини, ми категорично проти підробок, які заполонили ринок України. Команда логістів постійно моніторить якість та оригінальність запчастин, які поступають на наш власний склад автозапчастин. Це підтверджено чисельними сертифікатами якості від світових виробників автозапчастин, аксесуарів та автотоварів.

ВЛАСНИЙ СКЛАД -
 Маємо можливість швидкого відвантаження запчастин, що користуються найбільшим попитом, з власного складу за доступною ціною.

ДОВГОСТРОКОВА СПІВПРАЦЯ - Нам дуже приємно, коли клієнти з усмішкою та позитивним настроєм покидають наш офіс, а потім залишають гарний відгук про нашу роботу. Якісний результат у роботі можна отримати лише завдяки професійним діям усіх співробітників, які націлені на результат та об'єднані в одну команду. 
Але ми не тільки займаємося індивідуальним пошуком запчастин на авто, для представників автопарків, автомагазинів та СТО у нас діють спеціальни програми по роботі з оптовими клієнтами. Нашими клієнтами є автопарки відомих  компаній, а також багато автосервісів.

Довіртеся нам - ми Вам по-дружньому допоможемо.

Сума замовлення: 649 грн